Zawód adwokata jest też misją. Polega nie tylko na rozwiązywaniu już istniejących problemów, ale także poprzez uświadamianie zagrożeń i szerzenie wiedzy o prawie na ich aktywnym zapobieganiu. Nie wyobrażamy sobie wykonywania zawodu bez kontaktu z człowiekiem i jego indywidualną sytuacją. Wiemy przy tym od naszych Klientów, jak ważny jest dla nich bieżący kontakt z osobistym doradcą prawnym, który nie tylko pomaga w zakresie spraw wymagających asysty prawnika, lecz również dążyć będzie do zapobiegania ewentualnym problemom oraz ich rozwiązywania.

Dla osób poszukujących takiego właśnie osobistego doradcy prawnego stworzyliśmy nasz program Private Lawyer. Czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia we współpracy z osobami fizycznymi pragniemy zapewnić w jego ramach coś więcej niż zwyczajne usługi adwokackie. Co istotne, nie postrzegamy naszego programu Private Lawyer jako produktu marginalnego, dodatku do naszej oferty dla Klientów biznesowych. Oba elementy są równoważnymi filarami naszej działalności, pozwalającymi budować długoterminowe relacje z naszymi Klientami obejmującą ich pracę zawodową ich sytuację osobistą.

Zakres usług w ramach naszego programu Private Lawyer przygotowujemy indywidualnie, przy uwzględnieniu potrzeb danego Klienta. Obejmować może on działania takie jak przykładowo:

  • pomoc w porządkowaniu spraw rodzinnych, w tym pomoc przy rozwodzie i ułożeniu stosunków z dziećmi
  • przygotowanie, wdrażanie oraz realizacja planów spadkowych
  • przygotowywanie, wdrażanie oraz realizacja planów zabezpieczenia majątków osób prowadzących działalność gospodarczą, będących członkami zarządów lub wykonujących zawody wiążące się z wysokim poziomem ryzyka i odpowiedzialności
  • wsparcie przy zawieraniu wszelkiego rodzaju umów, takich jak przykładowo umowy zakupu, sprzedaży lub najmu nieruchomości
  • ochrona dóbr osobistych, wizerunku oraz sfery prywatności
  • reprezentacja przed urzędami, sądami oraz wszelkimi innymi instytucjami.

 

Osoba kontaktowa: Karolina Góralska